Educa Puzzle Yapıştırıcısı

Educa Puzzle Yapıştırıcısı

Marka: Educa
SKU : EDU15390
Ürün Tükendi
Telefon ile sipariş

100 TL üzeri kargo ücretsiz

Ürün Hakkında
Educa Puzzle Yapıştırıcısı 250 ml'lik tüp içerisinde,uç kısmında özel olarak hazırlanmış süngeri sayesinde 2 metrekare ( Takribi 6000 parça ) puzzle yapıştırabilirsiniz.
Yapıştırıcıyı resme küçük miktarlarda uygulayın ve yapıştırıcı tüpünün uç kısmındaki sünger yardımıyla iyice yayın. Hiçbir zaman resmin üzerine yapıştırıcının tamamını yaymayın, mümkün olduğu kadar aradaki boşluk kısımlara yaymaya çalışın.
Yapıştırma işlemini bitirdikten sonra, fazla olan yapıştırıcıyı yüzeyden temiz bir tül bez yardımıyla uzaklaştırın. Puzzle parçalarının iyice birbirine yapışması için yaklaşık 3 saat kurumaya bırakın. Bu işlemi tamamen resmin ön kısmına uygulamanız gerekmektedir.
Yapıştırıcı; Puzzle parçalarının arasındaki boşlukları doldurmanıza ve rahat çerçeve yaptırabilmenize olanak sağlayan yardımcı bir aksesuardır.

Ürün Özellikleri
Ürün Grubu
Ürün Grubu Puzzle Yapıştırıcısı
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Deniz Bulut10.01.2019 14:53:23 Bu yorum için 0 olumlu 0 olumsuz oy kullanıldı.

Educa ve puzzle deposu kalitesisine güveniyorum!

Ürün siparişini verdim. Sabırsızlanıyorum. İyi olacağından şüphem yok. Educa ve puzzle deposu kalitesi tartışılmaz. Ürünüm elime ulaşıp kullanınca yine yorum yapacağım. Saygılar :)

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?   Onayla Reddet
İlkay Dinç04.12.2016 19:37:40 Bu yorum için 1 olumlu 0 olumsuz oy kullanıldı.

En iyi yapıştırıcı

Educa puzzle kadar yapıştırıcı hususunda da ön sıralarda.. Fiyat konusunda pahalı olarak düşünmekte haklı olabilirsiniz lakin yapıştırıcı kalitesi ve en az 3 puzzle (1000lik ) düşünülürse karlı çıkmış olmaktayız. Daha öncesinde de kullandığım yapıştırıcılardan bu kadar iyi performans alamadım. Tavsiye ederim..

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?   Onayla Reddet
Rümeysa Aydın21.08.2015 10:23:57 Bu yorum için 1 olumlu 0 olumsuz oy kullanıldı.

Harika

Özgün Taşkesen'e yorumundan dolayı çok teşekkür ederim. 3000lik Guernica'ya o kadar emek ettikten sonra yapıştırıcı derdi sarmıştı beni. Önceki puzzle'larıma toz yapıştırıcı da sıvı yapıştırıcı da denedim. Pek basarılı bulmadım. Tutkalsı yapısı korkutuyordu fakat beyhude bir korku. Kurudukça seffaflaşıyor ve mükemmel yapışıyor. Educa sonucta..

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?   Onayla Reddet
Nurten Morgül26.02.2015 09:31:37 Bu yorum için 3 olumlu 0 olumsuz oy kullanıldı.

Educa Puzzle Yapıştırıcısı

Educa yaptı mı yapıyor. Kalite böyle bir şey :)

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?   Onayla Reddet
Özgün TAŞKESEN23.03.2013 22:50:50 Bu yorum için 26 olumlu 0 olumsuz oy kullanıldı.

Korkma beyaz kalmaz !

Educa Puzzle yapıştırıcı Türkiye'de bilinen diğer puzzle yapıştırıcılardan farklı bir ürün. 250ml'lik bu kutu ile 2 tane 500'lük, 3 tane de 1000'lik puzzle yapıştırdım ve halen bitmedi. Üzerinde 6 tane 1000'lik puzzle yapıştırır yazıyor. Dedikleri gibi de olacak sanırım. Kullanma kısmına gelince; yapıştırıcı süt beyaz bir tutkal. O nedenle parçaların arasına girdiğinde beyaz olarak parçaların hatları ortaya çıkıyor. Ben ilk dört puzzleımı yapıştırırken korktuğumdan bol süremedim. Sandım ki o beyazlıklar kalacak. Bu sebepten bazı bölgeler düzgün yapışmadı. Son puzzleımı yapıştırırken "artık ne olursa olsun" dedim ve bolca sürdüm her bölgeye. Korkmayın o beyazlıkların tamamı kısa sürede uçup gidiyor ve tutkal şeffaflaşarak puzzleınıza çok güzel bir parlaklık katıyor. Dedim ki kendi kendime " Educa yine yapmış yapacağını." Sizin anlayacağınız ben düzgün kullanmasını ancak beşinci puzzleda öğrendim. :) Sizler de almadan bu yorumu umarım okursunuz ki kullanırken rahat edersiniz.

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?   Onayla Reddet

KobiMaster