MindWare Q-bitz Kutu Oyunu

MindWare Q-bitz Kutu Oyunu

Marka: Pal Oyuncak
SKU : PAL44002
Ürün Tükendi
Telefon ile sipariş

100 TL üzeri kargo ücretsiz

Ürün Hakkında
MindWare Q-bitz Kutu Oyunu
Pek çok kişi ailesiyle geçirdiği zamanın eğlenceli ve kaliteli olmasına özen gösterir. Ancak farklı yaşlardaki aile bireylerinin birlikte keyifle yapabileceği bir uğraşı bulmak kolay değildir. 
Bunun üstesinden gelmek için geliştirilen çözümler arasında yer alan Q-Bitz kutu oyunu, özel bir yere sahiptir. Q-Bitz toplamda 5 adet ödül almıştır. 

Nasıl Oynanır ? 
Q-Bitz oyununun kutu içeriğinde; 80 Q-Bitz kart, 4 ahşap tabla ve 4 setten oluşan 16 adet küp yer alır.
Üç turdan oluşan oyunun ilk turunda amaç; seçilen Q-Bitz kartında yer alan şekli, küplerle en kısa sürede ve en doğru şeklide yapmaktır. Bunu başaran oyuncu, kartı alır. İkinci aşamadaysa her oyuncu seçilen Q-Bitz kartına 10 saniye kadar bakar ve ardından kart ters çevrilir. Karttaki şekli en kısa sürede ve doğru yapan oyuncu, kartı alır. Son aşamadaysa oyuncular küpleri zar gibi atar ve her atışta karttaki şekli tamamlayacak küpleri toplar. hızlı olan oyunu kazanır ve kartı alır. Oyunun sonunda en çok karta sahip kişi şampiyon olur.

Katkıları Nelerdir ? 
Zihinsel – görsel dikkat, parça – bütün ve şekil – zemin ilişkisi, kısa süreli bellek, bilgiyi kopya etme ve transfer etme becerilerini geliştirir.Ürün Özellikleri
Poster Özellikleri
Poster Şekli Kare
Puzzle Türü Kutu Oyunu
Tema Diğer
İlgi Alanı
Cinsiyet Ortak
Ürün Grubu
Ürün Grubu Zeka Oyunu
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum GönderBu kategoride çok satanlar

KobiMaster