Art Puzzle Kayıp (Eksik) Parça Desteği

Art Puzzle


Heidi Oyuncak tarafından üretilen Art Puzzle, hem kayıp/eksik parça hem de üretim hatalı olması muhtemel ürünler için destek vermektedir.

Art Puzzle, kayıp parça taleplerine stoklar dahilinde yardımcı oluyor. Çok nadir de olsa üretimden kalkmış olan puzzle modelleri için bu destek verilemiyor olabilir.

Art Puzzle ürünlerinden herhangi birinde hata olması durumunda, firmaya göndereceğiniz resim en kısa sürede kontrol edilerek size yanıt veriliyor.
 

Kayıp parça desteği : Var

Eksik olan parçanın temini için buraya tıklayarak kayıp parça formu doldurun. Formu doldurduktan sonra hazırlık aşaması yaklaşık 10 gün sürer. Parça/parçalar firmanın stoklarında mevcut ise talebiniz doğrultusunda posta veya kargo ile adresinize gönderilir.
Not : Katalogtan kalmış puzzle modelleri için destek verilememektedir.


Hatalı ürün değişimi : Var

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürünün fotoğrafını çekin ve heidi@heidi.com.tr adresine e-posta ile gönderin.
Firma tarafından gerekli inceleme yapılacak ve size bilgi verilecektir. İnceleme yapıldıktan sonra üründe üretim hatası varsa puzzle’ın aynısı veya aynı parça sayısında başka bir puzzle gönderilir.


Hediye yapıştırıcı : Yok

Art Puzzle markalı ürünlerde hediye yapıştırıcı bulunmamaktadır.
Dilerseniz puzzle yapıştırıcı kategorimizi ziyaret ederek beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.


Kayıp/eksik parça desteği veren bütün firmaları incelemek için Kayıp / Eksik Parça Desteği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.