%10

Clementoni 12 Adet Eğitici Küp Puzzle - Ufuklar

CLE16227TR /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

*Küplerle oynamanın yeni bir yolu! Artık tekrardan bir araya getirilmesi gereken basit şekiller yok fakat küpleri tüm yönlerde bir araya getirerek oluşturulan düzinelerce bina var: evler, bloklar, gökdelenler ve dükkanlar.
* İçinde talimatlar olan bir kitapçıkla birlikte sunulan on iki tane küp çeşitli binaları yaratmak ve "şekil vermek" için kullanılabilir ve sonrasında bu binalar tek bir eğlenceli kompozisyon oluşturacak şekilde bir araya getirilebilir.
* Renkli ve eğlendirici çizimler, canlı renkler ve sağlam renkli arka plan üzerinde temiz dokunuşlarla eğlenceli ve çocuğun hayal gücü üzerinde modellenen kentsel gökyüzü çizgilerini oluşturuyor.
* Mantıklı akıl yürütmeyi, el becerilerini ve yaratıcılığı geliştiriyor..

Bu ürün grubundaki tüm oyunlar, Clementoni tarafından desteklenen ve %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilen, ambalajlarında yaprak şeklinde bir sembole sahip tüm ürünlerimizi öne çıkaran bir proje olan Play For Future (Gelecek İçin Oyna) felsefemize uygundur.

Play For Future ürünleri, çocuklara sürdürülebilirliğin ve çevreye dost olmanın önemini aktarmak amacıyla oyunlardan yararlanma hedefiyle oluşturulmuştur.