%10

Clementoni Gece ve Gündüz Eğitici Little Match Puzzle - 3+ - Play For Future

CLE16250TR /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

* Cisimlerin, hayvanların ve çevremizdeki her şeyin gece ve gündüz ne şekilde değiştiğini keşfetmeye yönelik bir mantıksal çağrışım oyunu.
* Çocukların cisimlerin gündüz veya gece gözlemlendiklerinde nasıl değiştiğini anlamalarına ve birkaç gece hayvanını tanımalarına yardımcı olacak şekilde geliştirilmiş konulara sahip, geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış 12 adet mini yapboz içermektedir.
* Sanatçılar tarafından tasarlanmış resimler çocukların dikkatini çekerek mantıksal çağrışım oyununda onlara yol göstermekte, gözlem becerilerinin ve konsantrasyonlarının gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Yeni dünyalar oluşturmak ve kendi hikayesini yaratmak için ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vererek çocuğunuzun el becerisini ve hayal gücünü teşvik eden yapbozlar, küpler, parçalar ve oyunlar.

Bu ürün grubundaki tüm oyunlar, Clementoni tarafından desteklenen ve %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilen, ambalajlarında yaprak şeklinde bir sembole sahip tüm ürünlerimizi öne çıkaran bir proje olan Play For Future (Gelecek İçin Oyna) felsefemize uygundur.

Play For Future ürünleri, çocuklara sürdürülebilirliğin ve çevreye dost olmanın önemini aktarmak amacıyla oyunlardan yararlanma hedefiyle oluşturulmuştur.