%10

Clementoni Play For Future - Eğitici Taşıtlar Puzzle (Bebek Puzzle)

CLE16162TR /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Bir çerçeve içinde bir araya getirilen iki veya üç parçadan meydana gelen ve eklem yeri olmayan, küçük çocuklar için geliştirilmiş eğlendirici bir yapboz. Her sette taşıma araçları konusu etrafında şekillenen 6 yapboz var. Orijinal renklere sahip basit görüntüler hoş ve yumuşak bir dokunuşla, küçük çocukların ilgisini çekecek şekilde tasarlandı. El becerilerini ve görsel algıyı geliştiren mükemmel bir oyun.

Yeni dünyalar oluşturmak ve kendi hikayesini yaratmak için ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vererek çocuğunuzun el becerisini ve hayal gücünü teşvik eden yapbozlar, küpler, parçalar ve oyunlar.

Bu ürün grubundaki tüm oyunlar, Clementoni tarafından desteklenen ve %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilen, ambalajlarında yaprak şeklinde bir sembole sahip tüm ürünlerimizi öne çıkaran bir proje olan Play For Future (Gelecek İçin Oyna) felsefemize uygundur.

Play For Future ürünleri, çocuklara sürdürülebilirliğin ve çevreye dost olmanın önemini aktarmak amacıyla oyunlardan yararlanma hedefiyle oluşturulmuştur.