%10

Clementoni Play For Future Meyveler Küp Yapboz (2 Yaş+) Little Cubes

CLE16224TR /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Bir araya getirilen, üst üste konan ve düşürülen küpler! Küçük çocuklar bile, yeni son derece renkli grafik tasarım içeren bu klasik eğitim oyunuyla eğlenebilir!
Bu altı tane küp, "meyveler" konusu etrafında şekillenen altı farklı şekli bir araya getirmek için kullanılabilir. Ayrıca küçük çocukları birleştirme sırasında yönlendirmek için kartondan altı tane sayfa var.
Hepsi de son derece basit olan şekiller, temel bir tarzda çizilmiş ve sağlam arka planlar üzerinde canlı renklerle oluşturulmuş.
Seçilen meyveler çocukların en iyi bildiği meyveler. El becerilerini ve görsel algıyı geliştiriyor

Yaş grubu : 2 yaş ve üzeri

Yeni dünyalar oluşturmak ve kendi hikayesini yaratmak için ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vererek çocuğunuzun el becerisini ve hayal gücünü teşvik eden yapbozlar, küpler, parçalar ve oyunlar.

Bu ürün grubundaki tüm oyunlar, Clementoni tarafından desteklenen ve %100 geri dönüşümlü malzemelerden üretilen, ambalajlarında yaprak şeklinde bir sembole sahip tüm ürünlerimizi öne çıkaran bir proje olan Play For Future (Gelecek İçin Oyna) felsefemize uygundur.

Play For Future ürünleri, çocuklara sürdürülebilirliğin ve çevreye dost olmanın önemini aktarmak amacıyla oyunlardan yararlanma hedefiyle oluşturulmuştur.