Dıy Toy 4 lü Eğitim Seti - İlk 50 Sözcük, Meyveler, Hayvanlar ve Bebeğimin Zeka Kartları

SETDIY-004 /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Bebeğinizin sözcükleri, hayvanları, meyve ve sebzeleri öğrenmesine destek olacak eğitici settir.

Set içerisinde 4 adet eğici ve eğlenceli kutu oyunu bulunmaktadır.

Set içeriği ;
* İlk 50 Sözcük Flash Kart
* Yaşam Alanlarında İlk 50 Hayvan Eğitici Flash Kartlar
* Doğasında İlk 50 Meyve ve Sebze Flash Kart
* Bebeğimin İlk Zeka Kartları - Dıy Toy Flash Cards

İlk 50 Sözcük :
Bu eğlenceli flash card çocukların dünyasında yer alan ilk 50 sözcüğü içerir. Bu   sözcükler ve resimler çocukların konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları   atmalarına yardımcı olacak eğlenceli bir eğitim setidir.
25 adet karttan oluşan Eğitici Oyuncaklar İlk 50 Sözcük Seti ile çocuklar meyveleri,   sebzeleri, hayvanları, taşıtları, eşyaları, yiyecekleri, renkleri ve oyuncakları   öğrenecekler.   Arkalı önlü kart görselleri sayesinde çocuklar istedikleri kartı seçecekler ve   üzerinde bulunan görselin ne olduğunu ve ne işe yaradığı öğrenebilecekler.   Çocukların konuşmaya başladıkları dönemde ki ilk olarak tanıyacakları nesneleri  barındıran Eğitici Oyuncaklar İlk 50 Sözcük Seti ile çocuklar günlük yaşamda ki   kelimeleri eğlenerek öğrenecekler.
12 ay ve üzeri çocuklar için hazırlanmış çok eğlenceli eğitim seti.

İlk 50 Hayvan:
Bu eğlenceli flash card çocukların dünyasında yer alan ilk 50 hayvanı içerir. Bu    hayvanlar ve resimleri çocukların konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları    atmalarına yardımcı olacak eğlenceli bir eğitim setidir.
Bebek Oyuncakları İlk 50 Hayvan Eğitici Kartlar ile çocuklar en sevdikleri  hayvanların isimlerini ve nerde yaşadıklarını öğrenebilecekler.
Kitap şeklindeki kutusu sayesinde çocuklar Bebek Oyuncakları İlk 50 Hayvan Eğitici  Kartlar Setini istedikleri yere kolayca götürebilecekler.
12 ay ve üzeri çocuklar için hazırlanmış çok eğlenceli eğitim seti.

Doğasında İlk 50 Meyve Sebze :
Flash cards çocuklarınıza meyve ve sebzelerin doğal ortamlarını tanıtmak,merak   uyandırmak ve sevdirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Zihinsel ve dilsel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.
Kart Ölçüleri : 13.5 x 9.5
12 ay ve üzeri çocuklar için hazırlanmış çok eğlenceli eğitim seti.
 
Bebeğimin İlk Zeka Kartları:
Özel olarak hazırlanan zeka uyarı flash kartları bebeğinizin sakinleşmesine yardımcı olurken konsantrasyon becerilerini arttırır, doğal merakı geliştirir ve beyin hücresi bağlantılarının yaratılmasını teşvik eder. Yeni doğan bebeklerdeki göz retinası 5 aya kadar siyah rengi algılar. Sonrasında kırmızı rengini görmeye başlar.6.aydan itibaren temel renkleri seçmeye başlar. Kartların üzerinde hangi aylarda kullanılacağı belirtilmiştir. Bunun dışında sizde çocuğunuzun ilgisine göre kartları dilediğiniz sıralamada gösterebilirsiniz.