İlk 100 Sözcük Eğitici Flash Kart - İngilizce Destekli

DIY-ILK100 /

GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT

 Listeme Ekle
Ürünü Paylaş:

Bu eğlenceli flash card, çocukların dünyasında yer alan ilk 100 sözcüğü içerir.

İlk 100 sözcük çocukların konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları atmalarına yardımcı olacak eğlenceli bir eğitim setidir. Üstelik her kart ingilizce desteklidir. Dıy Toy tarafından Türkiye'de üretilmiştir.

Set içerisinde 100 farklı kart bulunur ve her kart gruplara ayrılmıştır.

İlk 100 Sözcük Seti yeni kelime ve kavrama yeteneklerini geliştirmeyi, çevrelerinde karşılaşabilecekleri şekilleri gerçeğe yakın görsellerle algılamalarını, dikkat gelişimlerini ve bilişsel gelişim gibi kazanımları artırmayı hedefler.

Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır. Sağlığa zararlı kimyasallar içermez, çocukların kullanımı açısından güvenlidir.

Sözcük grupları :
Meyveler
Sebzeler
Hayvanlar
Taşıtlar
Eşyalarım
Taşıtlar
Yiyecekler
Renkler
Oyuncaklar

Faydalar :
Zeka gelişimi
Konuşma becerisi
Merak uyandırma
Görsel hafıza
Nesneleri tanıma

Flash card, eğitim sisteminde öğrencilerin çokça kullandığı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir yöntemdir. Genelde soru-cevap biçiminde kullanılır. Yapması da çok kolaydır. Elinizdeki kartların üzerinde çocuğunuzun öğreneceği kavramlar yer almaktadır. Çocuğunuza kartları birer birer göstererek nesnelerin isimlerini söyleyin ve bunu çok kere tekrarlayın. Daha sonra nesneleri işaret ederek “Bu ne?” diye isimlerini sorun. Bu süreci tekrarlayarak çocuğunuza yeni kavramlar ve sözcükler öğreterek konuşmaya adım atmasına yardımcı olabilirsiniz.

Yaş grubu : 12 Ay ve üzeri
Kutu Ölçüsü : 20 x 21,5 x 4,5 cm