KS Games Puzzle Kayıp (Eksik) Parça Desteği

KS Games Puzzle


KS Games puzzle, Onur Oyuncak tarafından Türkiye'de üretilmektedir. Firma, bütün yetişkin puzzle modellerinde kayıp parça desteği sunmaktadır. Çocuk puzzle modellerinde ise bu destek kısmen sağlanabiliyor.

Hatalı üretim olduğunu düşündüğünüz Ks Games puzzle modelleri için firmanın aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.
 

Kayıp parça desteği : Var

KS Games kayıp parça'nın temini için buraya tıklayarak kayıp parça talep formunu doldurun. Formu doldurduktan sonra 1 hafta içinde kayıp (eksik) parça adresinize ücretsiz olarak gönderiliyor.
Bıçak farklılığından dolayı parça temin edilemiyor ise, puzzle'ın aynısı veya muadil bir puzzle hediye olarak adresinize gönderiliyor. Bu işlem ise yaklaşık 10 gün sürmektedir.


Hatalı ürün değişimi : Var

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürünün fotoğrafını çekin ve info@ksgames.com.tr adresine e-posta ile gönderin.
KS Games, sorunun durumuna göre puzzle'ın aynısını veya muadil bir puzzle modelini adresinize ücretiz olarak gönderiyor. Hatalı ürün değişimi ise yaklaşık 1 hafta sürmektedir.


Hediye yapıştırıcı : Yok

Bütün yetişkin puzzle modellerinin içinde ücretsiz yapıştırıcı bulunmaktadır. Çocuk puzzle modellerinde ise maalesef yapıştırıcı desteği bulunmuyor.
Dilerseniz puzzle yapıştırıcıları sayfamızı ziyaret ederek beğendiğiniz yapıştırıcılar arasından size uygun olanı satın alabilirsiniz.


Kayıp/eksik parça desteği veren bütün firmaları incelemek için Kayıp / Eksik Parça Desteği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.