Educa Puzzle Kayıp (Eksik) Parça Desteği

Educa Puzzle


Educa puzzle, İspanya'da üretilmekte ve Heidi oyuncak tarafından ithal edilmektedir. Educa kayıp parça desteğini İspanya'da bulunan Educa Borras firması sağlıyor. Educa markasına ait kayıp (eksik) parçanın temini için online olarak çalışan kayıp parça talep formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Hatalı üretim olduğunu düşündüğünüz Educa puzzle modelleri için Heidi oyuncağın aşağıda vermiş olduğumuz iletişim adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir.
 

Kayıp parça desteği : Kısmen

Educa puzzle kayıp parça'nın temini için buraya tıklayarak kayıp parça talep formunu doldurun. Kayıp (eksik) parça talepleriniz Educa'nın İspanya'daki merkezinden karşılanmaktadır. Parça veya parçalar yaklaşık olarak 8 haftada ücretsiz olarak adresinize ulaşır.
Not : Educa kayıp parça servisi sadece stoklardaki parçalar bitene kadar hizmet verir. Üretimden kalkan ve stok tükenen ürünler için destek verilememektedir.


Hediye yapıştırıcı : Yok

Educa puzzle artık hediye yapıştırıcı vermemektedir..
Dilerseniz puzzle yapıştırıcıları sayfamızı ziyaret ederek beğendiğiniz yapıştırıcılar arasından size uygun olanı satın alabilirsiniz.


Kayıp/eksik parça desteği veren bütün firmaları incelemek için Kayıp / Eksik Parça Desteği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.